Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Більше 100 військовослужбовців окремої бригади військ берегової оборони українських Військово-Морських Сил вчора увечері долучилися до локалізації пожежі, що виникла 30 липня  в гірсько-лісистій місцевості неподалік Ялти.
На відповідне звернення представників керівництва МНС України, рішення про виділення особового складу для надання допомоги в локалізації загорянь прийнято командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адміралом Юрієм Іл'їним.
В окрему бригаду берегової оборони сигнал про необхідність готуватися до відбуття в район Ялти з метою надання допомоги в гасінні пожежі надійшов о 14.00 неділі, а вже о 15.00 колона у складі чотирьох вантажівок з особовим складом у супроводі автомобіля Військової автоінспекції залишила розташування військової частини і вирушила визначеним маршрутом.
Надвечір, здійснивши майже 70-кілометровий марш, українські військові моряки під керівництвом підполковника Сергія Примачука приступили до виконання робіт з недопущення розповсюдження вогню. Завдання ускладнювалось тим, що роботи доводиться вести на досить крутому схилі, в труднодоступній місцевості в умовах сильних поривів вітру.
У вівторок о 6-й ранку особовий склад окремої бригади берегової оборони продовжив роботи, військовослужбовці, піднімаючись на схил, працюють по черзі групами у складі 25 чоловік.
Крім того, в командному центрі флоту розгорнуто оперативну групу на чолі з начальником управління оперативного і бойового забезпечення штабу Командування ВМС ЗС України капітаном 1рангу Ігорем Матусом.

Довідка. За інформацією кримського управління МНС, 30 липня у лісі неподалік Ялти, в районі гори Лопата, виникла пожежа. З вогнем борються кілька сотень співробітників МНС і лісників.  Станом на вечір понеділка горіло близько двох гектарів лісової підстилки і частково - верхівки дерев на межі Ялтинського і Кримського заповідників.
Пожежа сталася практично в тій самій місцевості, де наприкінці червня сталася пожежа на площі 8 гектарів. Тоді займання гасили кілька днів, було задіяно близько 800 чоловік особового складу (у тому числі і військовослужбовці ВМС ЗС України)  і 80 одиниць техніки, зокрема 2 вертольоти і 2 літаки.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.

Переглянули: 1096 раз(а), газета / Опублікована : 31 Лип. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Піклування про ринкову економіку: «Щоб у сусіда корова здохла!..»

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми