Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

У Севастополі українські ВМС з візитом відвідав заступник Верховного Головнокомандувача Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі

Сьогодні, 25 липня, у Севастополі з візитом у Військово-Морських Силах Збройних Сил України перебував заступник Верховного Головнокомандувача Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі генерал Ричард Ширрефф на чолі делегації.
Візит генерала Ричарда Ширреффа у Військово-Морських Силах Збройних Сил України розпочався з відвідування фрегату «Гетьман Сагайдачний». Високого гостя супроводжував тимчасово виконуючий обов'язки командувача Військово-Морських Силах Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн.
В другій половині дня в штабі Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулася офіційна церемонія зустрічі. Після цього в командуванні українського флоту було проведено двосторонні переговори між  тимчасово виконуючим обов'язки командувача Військово-Морськими Силами Збройних Сил України віце-адміралом Юрієм Ільїним і заступником Верховного Головнокомандувача Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі генералом Ричардом Ширреффом.
Віце-адмірал Юрій Ільїн на початку зустрічі наголосив на тій увазі, яку вище військове керівництво  НАТО приділяє співпраці з українськими ВМС.
- Сьогоднішній візит є вже другим візитом високого рівня за останні два роки, і це є позитивним сигналом для нас, оскільки ці візити свідчать: Військово-Морські Сили Збройних Сил України мають високий рівень кооперації з НАТО, - зазначив тимчасово виконуючий обов'язки командувача Військово-Морських Силах Збройних Сил України.
Тимчасово виконуючий обов'язки командувача також подякував за ініціативну роботу експертів штабів Командування НАТО з Операцій під час проведення заходів Концепції Оперативних Можливостей, участь яких сприяє адаптуванню нових підходів у системі підготовки активів ВМС ЗС України до багатонаціональних морських операцій «Активні зусилля», «Океанський щит» та інших.
- На сьогодні Військово-Морські Сили Збройних Сил України мають певну кількість кораблів і підрозділів, які беруть участь  Концепції Оперативних Можливостей, і це дуже впливає на рівень взаємосумісності наших активів з підрозділами країн-членів НАТО, які беруть участь в операціях, - наголосив віце-адмірал.
Своєю чергою, генерал Ричард Ширрефф підкреслив, що сьогоднішня зустріч є черговим кроком в розвитку відносин між українськими ВМС та НАТО, і висловив сподівання, що вона сприятиме подальшому розумінню тієї співпраці, яка існує між НАТО та Україною.
- Користуючись нагодою, хочу подякувати за участь ваших активів, насамперед кораблів, в операції «Активні зусилля», а також в операції «Океанський щит», в якій наступного року має взяти участь український фрегат «Гетьман Сагайдачний», - зазначив заступник Верховного Головнокомандувача Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі. Генерал Ричард Ширрефф додав, що він і очолювана ним делегація раді нагоді під час таких зустрічей будувати нові мости співробітництва та налагоджувати нові контакти.
Для делегації Північноатлантичного альянсу було проведено брифінг щодо ВМС ЗС України.
Під час переговорів відбувся обмін думками щодо перспектив співпраці, можливих напрямків підтримки і допомоги в питаннях підготовки і участі активів ВМС ЗС України  в операції «Океанський щит». 

Начальник прес-центру-прес-секретар Командування
Військово-Морських Сил Збройних Сил України
Капітан 1 рангу Олег Чубук.

Переглянули: 1100 раз(а), газета / Опублікована : 25 Лип. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Рух — це життя, сидіння у парламенті — це гарне життя.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми