Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Росія просить Україну передати прикордонні території в Луганській області, якими транзитом проходить залізнична лінія Розсош-Міллерово, що служить для залізничного сполучення між півднем РФ і центральною частиною країни. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ВАТ "Російські залізниці".

 Значиться, що російсько-український державний кордон проходить поблизу смуги відведення цієї залізниці (в тому числі на 30-кілометровій ділянці Гармашівка-Михайлово-Олександрівка кілька разів заходить на територію України - ред). У зв'язку з цим російсько-українській демаркаційній комісії було запропоновано перерозподілити прикордонні території так, щоб ці ділянки перебували на території Росії.

 Компанія зазначає, що "схвалила б знайдення уповноваженими органами Росії та України взаємовигідного вирішення майнової проблеми відповідно до міжнародного права".

 Згідно з повідомленням, наразі двостороння міжвідомча група працює над проектом міжурядової угоди про умови передання прав на ті об'єкти залізничної інфраструктури, які буде визнано власністю України.

 У "Російських Залізницях" зазначають, що після розпаду СРСР така ситуація виникла не лише з Україною. На території Казахстану опинилися 11 залізничних ділянок загальною протяжністю понад 800 км. "10 лютого 2011 року набув чинності протокол, підготовлений за участю РЗ, відповідно до якого у власність РФ надійшли транзитні залізничні лінії, що проходять територією Казахстану, зокрема ділянки Транссибірської магістралі", - йдеться в повідомленні.

 Нагадаємо, у лютому цього року голова Держдуми Росії Сєргєй Наришкін заявив, що боку Російської Федерації немає жодних претензій на українські землі.
http://tyzhden.ua/News/55189

Переглянули: 1006 раз(а), газета / Опублікована : 12 Лип. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Вітер гуляє до того часу, доки не заставиш його працювати.

Анатолій ЄЛИСЕЄВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми