Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

До суду направлено кримінальну справу стосовно службових осіб Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону.

Військовою прокуратурою Севастопольського гарнізону до Гагаринського районного суду м. Севастополя направлено кримінальну справу стосовно військових службових осіб медичного закладу, які, зловживаючи службовим становищем, використовуючи підроблений офіційний документ, заволоділи бюджетними  грошовими коштами  Центру на суму понад 550 тис. грн. (обвинувачуються у скоєнні злочинів, передбачених ч.1, ч.3 ст. 358, ч. 2 ст. 410 КК України).
Під час досудового слідства доведено, що вказані особи, достовірно знаючи, що не мають права на отримання відповідної компенсації звернулися до Мукачівського міського районного суду Закарпатської області з позовом про стягнення коштів в якості компенсації за піднайом житла. При цьому використали завідомо неправдивий документ про начебто визнання медичним закладом позовних вимог в повному обсязі. Зазначений документ було створено одним з обвинувачених на особистому ноутбуку, користуючись вільним доступом до вихідного реєстраційного штампу Центру. Суд задовольнив позовні вимоги військовослужбовців, останні протягом  2010 року через виконавчу службу з рахунків медичного закладу отримали понад 550 тис. грн.
Під час досудового слідства обвинуваченими відшкодовано збитків на суму понад 144 тис. грн. До обвинувачених заявлений цивільний позов на суму понад 400 тис. грн., для забезпечення якого на майно військовослужбовців накладено арешт.
Начальнику військово-медичного клінічного центру кримського регіону внесено подання про усунення причин та умов, що сприяли скоєнню злочину.

Прес-служба військової прокуратури
Військово-Морських Сил України

Керівник військового санаторію «Алупкінський» постане перед судом за невиплату зарплати.

Військовою прокуратурою Севастопольського гарнізону направлено до суду кримінальну справу стосовно директора Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Алупкінський» Міністерства оборони України, обвинуваченого у безпідставній невиплаті заробітної плати працівникам більш як за один місяць. (злочин, передбачений ч.2 ст. 175 КК України)
Нагадаємо: кримінальну справу стосовно керівника закладу порушено за результатами прокурорської перевірки в березні поточного року. Посадовець вказаного підприємства, достовірно знаючи про існуючу заборгованість перед працівниками за період з 10 листопада 2011 року по 16 березня 2012 року на загальну суму майже 260 тис. грн., за наявності коштів, отриманих від здійснення фінансово-господарської діяльності санаторного закладу Міністерства оборони України, здійснював їх розподіл на інші цілі (оплату будівельних матеріалів, бензину, канцелярських товарів, програмного забезпечення та інше).
Свою вину керівник закладу визнав. Збитки, завдані працівникам санаторію, відшкодовано в повному обсязі.
Кримінальну справу направлено до Ялтинського міського суду АР Крим для розгляду по суті.

Прес-служба військової прокуратури
Військово-Морських Сил України

Переглянули: 1388 раз(а), газета / Опублікована : 15 Трав. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Все тече... Тому й ріки висихають.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми