Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

"З'єднання кораблів BLACKSEAFOR відіграє серйозну роль в підтримці миру і стабільності у Чорноморському регіоні", - ТВО командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн

13 квітня, до порту Севастополя з візитом прибули кораблі міжнародного оперативного з'єднання Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR.

Згідно плану квітневої активації BLACKSEAFOR та у відповідності до Переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України на березень-квітень 2012 року, на причалі бухти Курина українські військові моряки зустріли і забезпечили швартування корвета ВМС Болгарії "Решительни", великого десантного корабля Чорноморського флоту Росії "Цезарь Куников", фрегата ВМС Румунії "Себастіан", фрегата ВМС Туреччини "Явуз" та морського тральщика ВМС України "Черкаси".

10-12 квітня кораблі, після чотириденного перебування у порту міста Констанца (Румунія), де 6 квітня розпочалася активація, на шляху до Севастополя провели у Чорному морі низку навчань, зокрема, з контролю за торгівельним судноплавством, повітряної і надводної обстановки, пошуку та рятування, буксирування, передачі вантажів, плавання в ордерах.

Згідно з програмою візиту, сьогодні, 13 квітня, відбулася протокольна зустріч командування оперативного з'єднання кораблів з тимчасово виконуючим обов'язки командувача виду ЗС України віце-адміралом Юрієм Іл'їним.

Віце-адмірал Юрій Ільїн під час зустрічі висловив задоволення станом розвитку дружніх відносин в рамках угоди BLACKSEAFOR.

- У Військово-Морських Силах Збройних Сил України відповідальне ставлення до підготовки і безпосередньо участі в активації, оскільки ми вважаємо, що з'єднання кораблів BLACKSEAFOR відіграє серйозну роль в підтримці миру і стабільності у Чорноморському регіоні, - зазначив тимчасово виконуючий обов'язки командувача ВМС ЗС України. Він також висловив сподівання, що у військових моряків країн-учасниць BLACKSEAFOR залишаться найкращі згадки про перебування у Севастополі.

Командир оперативного з'єднання BLACKSEAFOR капітан 1 рангу Юрій Земський (Російська Федерація), у свою чергу, подякував українській стороні за теплий прийом та підкреслив важливість співпраці військових моряків задля зміцнення дружніх стосунків.

Протокольна зустріч також відбулася у Севастопольській міській державній адміністрації.

Екіпажі кораблів BLACKSEAFOR за час перебування у Севастополі матимуть змогу ознайомитися з історичними пам'ятками міста.

14 та 15 квітня з 15.00 до 18.00 кораблі з'єднання BLACKSEAFOR будуть відкриті для відвідування мешканцями та гостями Севастополя.

Як планується, 17 квітня міжнародне оперативне з'єднання вийде з порту Севастополь з метою здійснення інших заходів, передбачених планом активації, яка триватиме по 24 квітня.

Довідка.
Відповідно до укладеної 2 квітня 2001 року у Стамбулі (Туреччина) Угоди про створення Чорноморської групи військово-морського співробітництва, основними завданнями BLACKSEAFOR є проведення операцій з пошуку та рятування, проведення гуманітарних, протимінних операцій та операцій щодо захисту навколишнього середовища.
Джерело

Переглянули: 1177 раз(а), газета / Опублікована : 14 Квіт. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Добре, коли все йде за планом, інша річ, що план може виявитися злодійським.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми