Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

"З'єднання кораблів BLACKSEAFOR відіграє серйозну роль в підтримці миру і стабільності у Чорноморському регіоні", - ТВО командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн

13 квітня, до порту Севастополя з візитом прибули кораблі міжнародного оперативного з'єднання Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR.

Згідно плану квітневої активації BLACKSEAFOR та у відповідності до Переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України на березень-квітень 2012 року, на причалі бухти Курина українські військові моряки зустріли і забезпечили швартування корвета ВМС Болгарії "Решительни", великого десантного корабля Чорноморського флоту Росії "Цезарь Куников", фрегата ВМС Румунії "Себастіан", фрегата ВМС Туреччини "Явуз" та морського тральщика ВМС України "Черкаси".

10-12 квітня кораблі, після чотириденного перебування у порту міста Констанца (Румунія), де 6 квітня розпочалася активація, на шляху до Севастополя провели у Чорному морі низку навчань, зокрема, з контролю за торгівельним судноплавством, повітряної і надводної обстановки, пошуку та рятування, буксирування, передачі вантажів, плавання в ордерах.

Згідно з програмою візиту, сьогодні, 13 квітня, відбулася протокольна зустріч командування оперативного з'єднання кораблів з тимчасово виконуючим обов'язки командувача виду ЗС України віце-адміралом Юрієм Іл'їним.

Віце-адмірал Юрій Ільїн під час зустрічі висловив задоволення станом розвитку дружніх відносин в рамках угоди BLACKSEAFOR.

- У Військово-Морських Силах Збройних Сил України відповідальне ставлення до підготовки і безпосередньо участі в активації, оскільки ми вважаємо, що з'єднання кораблів BLACKSEAFOR відіграє серйозну роль в підтримці миру і стабільності у Чорноморському регіоні, - зазначив тимчасово виконуючий обов'язки командувача ВМС ЗС України. Він також висловив сподівання, що у військових моряків країн-учасниць BLACKSEAFOR залишаться найкращі згадки про перебування у Севастополі.

Командир оперативного з'єднання BLACKSEAFOR капітан 1 рангу Юрій Земський (Російська Федерація), у свою чергу, подякував українській стороні за теплий прийом та підкреслив важливість співпраці військових моряків задля зміцнення дружніх стосунків.

Протокольна зустріч також відбулася у Севастопольській міській державній адміністрації.

Екіпажі кораблів BLACKSEAFOR за час перебування у Севастополі матимуть змогу ознайомитися з історичними пам'ятками міста.

14 та 15 квітня з 15.00 до 18.00 кораблі з'єднання BLACKSEAFOR будуть відкриті для відвідування мешканцями та гостями Севастополя.

Як планується, 17 квітня міжнародне оперативне з'єднання вийде з порту Севастополь з метою здійснення інших заходів, передбачених планом активації, яка триватиме по 24 квітня.

Довідка.
Відповідно до укладеної 2 квітня 2001 року у Стамбулі (Туреччина) Угоди про створення Чорноморської групи військово-морського співробітництва, основними завданнями BLACKSEAFOR є проведення операцій з пошуку та рятування, проведення гуманітарних, протимінних операцій та операцій щодо захисту навколишнього середовища.
Джерело

Переглянули: 1263 раз(а), газета / Опублікована : 14 Квіт. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Хата без людини вмирає. А людина без хати може ватажком бомжів стати!

Юрій БЕРЕЗА

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми