Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

У Академії ВМС ім. П.С.Нахімова готуються до запланованих на 31 березня урочистих заходів з нагоди святкування  75-ї річниці створення ЧВВМУ імені П.С.Нахімова

У Академії ВМС імені адмірала П.С.Нахімова повним ходом йде підготовка до проведення урочистих заходів з нагоди святкування  75-ї річниці створення Чорноморського військово-морського училища імені П.С.Нахімова, запланованим на 31 березня.
- Академія, як правонаступник Чорноморського вищого військово-морського училища і Севастопольського військово-морського інституту, з радістю зустріне усіх учасників ювілейних заходів, - заявив заступник начальника АВМС ім. П.С.Нахімова з виховної роботи капітан 1 рангу Олександр Бобришев. - В ці дні особовий склад займається облаштуванням території вузу, меморіалу вихованцям, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, готується до посадки на території 75 дерев. Крім того, вже віддруковані запрошення, закінчується підготовка книги, йде робота з виготовлення ювілейного знаку. І це далеко не повний перелік підготовчих заходів, - взазначив офіцер.
Як додав капітан 1 рангу А.Бобришев, керівництво академії запросило до участі в урочистих заходах також шефів вузу, керівників вищих військових навчальних закладів.
Згідно спільно затвердженому командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України адміралом Віктором Максимовим, головою Севастопольської міської державної адміністрації Володимиром Яцубою і командувачем Чорноморського флоту РФ контр-адміралом Олександром Федотенковим плану, 31 березня основні урочистості в Академії ВМС ім. П.С.Нахімова розпочнуться о 9.00. Після внесення прапора ЧВВМУ ім. П.С. Нахімова прапороносною групою з числа випускників училища, обходу строю з прапором, з привітаннями  до присутніх звернуться командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал  Віктор Максимов, випускник ЧВВМУ імені П.С.Нахімова 1974 року,  головнокомандувач Військово-Морського Флоту Російської Федерації адмірал Володимир Висоцький, випускник ЧВВМУ імені П.С.Нахімова 1976 року, голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, голова Севастопольської міської  Ради  Юрій Дойніков. Після цього відбудуться нагородження випускників, проходження особового складу урочистим маршем.
Планом основних заходів на території Академії ВМС ім. П.С.Нахимова передбачені також покладання вінків і квітів до меморіалу вихованцям, загиблим в 1941-1945 роках,  проходження урочистим маршем  рот почесної варти ВМС ЗС України і ЧФ  РФ, фотографування випускників біля пам'ятника адміралові П.С. Нахімову на плацу вузу, закладка алеї на честь 75-річчя створення ЧВВМУ ім. П. С. Нахімова. Потім учасники заходів на автобусах будуть доставлені від Академії ВМС ім. П.С. Нахімова до однойменної площі, де продовжаться основні урочисті заходи, заплановані на 31 березня.
Відповідно до плану, на 1 квітня намічені відвідини АВМС імені П.С.Нахімова в рамках Дня відкритих дверей. Зокрема, заплановані відвідини випускниками музею ЧВВМУ імені П.С.Нахімова, огляд території вузу, житлових приміщень, навчальних корпусів.
Передуватиме святкуванню воєнно-історична конференція на тему: «ЧВВМУ-СВМІ-АВМС». Спадкоємці славних традицій», яка відбудеться 30 березня в Академії ВМС ім. П.С. Нахімова.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.

Переглянули: 1473 раз(а), газета / Опублікована : 21 Бер. 2012
4CVwPRAxV / 20 Січень 2014
These pieces really set a standard in the <a href="http://uojhagziet.com">inrydtsu.</a>
ppONZa1Ag9 / 20 Січень 2014
Why does this have to be the ONLY reilbale source? Oh well, gj!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

В Україні професорів – скільки завгодно, проффесор – лише один.

Леонід КУЛІШ-ЗІНЬКІВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми