Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

19-20 березня Військово-Морські Сили Збройних Сил України відвідали представники Командування Військово-Морських Сил Сполучених штатів Америки в Європі.  В штабі командування українських ВМС під час брифінгу відбулося обговорення перспектив участі українських ВМС у багатонаціональних морських операціях, регіональних ініціативах та багатонаціональних формуваннях високої готовності. Зокрема, йшлося про співпрацю в рамках участі українського флоту в антитерористичних операціях «Активні зусилля» і «Чорноморська гармонія», перспективах проведення українсько-американського навчання серії «Сі бриз». Сторони також обговорили заходи двостороннього військового співробітництва на 2012-2013 роки та питання підготовки до проведення у 2012 році військово-морських штабних переговорів, створення на базі Академії ВМС ім. П.С.Нахімова Навчального центру з питань боротьби з морським піратством.
Під час протокольної зустрічі начальника штабу-першого заступника командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Юрія Іл'їна з представником Командування ВМС США в Європі капітаном 3 рангу Хосе Раулем Гомесом обговорено питання співпраці в рамках участі в антитерористичних і антипіратських операціях, міжнародних навчаннях, інших заходах.
Капітан 3 рангу Хосе Рауль Гомес і координатор програм військово-морського співробітництва відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні капітан 3 рангу Гарі Лі Хантер в Центрі пошукових і аварійно-рятувальних робіт ВМС ЗС України ознайомилися з обладнанням боротьби за живучість американського виробництва, яке було отримано в рамках Програми фінансування продажу військового майна, техніки та послуг США збройним силам іноземних країн. Крім того, тут відбулося обговорення питань розвитку двостороннього співробітництва у галузі пошуково-рятувальних та спеціальних водолазних робіт.
Обговорення перспективних питань співробітництва відбулося також під час відвідування американськими військовими моряками Академії ВМС ім. П.С. Нахімова, морської авіаційної бригади, фрегату «Гетьман Сагайдачний», великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський».

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.

Переглянули: 1330 раз(а), газета / Опублікована : 20 Бер. 2012
c6qyWQFODl4B / 20 Січень 2014
You have more useful info than the British had colonies <a href="http://gtotrtvz.com">pr-IWWIe.</a>
WvJcVtcQFyC / 20 Січень 2014
Thanks for that! It's just the answer I nedeed.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Зарплати в десятки разів менші за європейські — це і є євростандарт?!

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми