Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Особовий склад Центру військ берегової оборони ВМС Збройних Сил України в степовому Криму визволив із сніжного полону понад 50 одиниць автотранспорту

Сьогодні, 8 лютого, особовим складом Центру військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України на автошляху «Сімферополь - Армянськ» із сніжного полону вивільнено 53 вантажних,  легкових автомобіля та автобусів. Роботи безпосередньо на місці подій, в районі населеного пункту Трактове, очолював заступник начальника Центру військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України полковник Сергій Пасічник.

Протягом дня на цій трасі в інтересах потерпаючих лихо водіїв працював виділений зі складу Військ берегової оборони автозаправник пального. 

Крім того, 6 флотських вантажівок підвищеної прохідності задіяні з метою доставки ремонтних бригад «Крименерго» до місць пошкодження електромереж.

Військові моряки працюють у тісній взаємодії з силами МНС України, місцевими органами влади.

Станом на 16 годину дня роботи на трасі Сімферополь - Армянськ продовжувалися. Як планується, по їх завершенні сили будуть направлені на ділянку автошляху «Сімферополь - Джанкой», де, за даними  МНС України також вкрай потрібна допомога українських військових моряків.
 
У складі розгорнутого при Раді міністрів Автономної республіки Крим  штабу з ліквідації надзвичайної ситуації діють представники Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Ігор Матус і полковник Олег Крижановський. В першій половині дня в роботі штабу безпосередньо у Сімферополі приймав участь командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов. Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов, під керівництвом якого відбувалася нарада, подякував українським морякам за своєчасну допомогу.
 
Як повідомлялося, Військово-Морські Сили Збройних Сил України цієї ночі прийшли на допомогу людям і техніці, що потрапили в сніжний затор в степовому Криму.

7 лютого до командувача ВМС ЗС України адмірала Віктора Максимова з проханням про надання допомоги в розчистці доріг, доставці пального, визволенні із сніжного полону автомобілів звернулися  представники керівництва Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Особливо складна дорожня ситуація склалася на ділянці між населеними пунктами Гвардійське і Трактове, де, за даними Головного управління МНС у АРК, у снігову пастку  потрапила велика кількість автомобілів. За рішенням керівника виду Збройних Сил України, в готовність були приведені підрозділи Військ берегової оборони і частин оперативного забезпечення. На командному центрі флоту і в Центрі ВБО розгорнуті оперативні групи.

О 23.10 вівторка командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов віддав наказ відправити в район потерпання лиха визначені сили, і вже о 23.25 два бронетранспортери БТР-80 і два автомобіля КрАЗ-2362 вирушили до місця стихійного лиха. З метою  обігріву людей моряки взяли с собою ковдри, термоси з гарячим чаєм.

Практично всю ніч КрАЗи Центру ВБО пробивали дорогу, накатували колію, разом з БТР-80 надавали допомогу в буксируванні автомобілів. КрАЗи, так само як і заправщики пального, продовжували надавати допомогу і протягом дня.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.

Переглянули: 1782 раз(а), газета / Опублікована : 08 Лют. 2012
Kelispub / 21 Лютий 2017
Здравствуйте, хочу купить <a href=http://fabrikaspartak.ru/postelnoe-bele/>постельное белье евро сатин</a> - посоветуйте пжлста где купить? Кстати вот еще небольшая статья о том, как появилось потсельное белье). Первые сведения о постельном белье были найдены в документах древнеримских историков. Римская империя, которая известна своим вниманием к изяществу, не могла оставить без всего этого свои ложа. Стало известно, что в 4 веке до н. Э. Римляне использовали матрацы, которые набивали заячьей шерстью, застилали их шёлковыми простынями на каждый день, а для любовных утех использовали вышитые цветами льняные простыни. К сожалению, больше до XV столетия в истории нет ни одного упоминания о постельном белье. Только в эпоху Возрождения, в Европе, в знатных домах стали застилать кровати белоснежными простынями с пестрыми вышивками с разнообразными сюжетными линиями. В Италии, в эпоху Ренессанса, стали популярны чисто белые спальные принадлежности, а также белые полотенца, скатерти, салфетки. Спальное бельё было невероятной роскошью, поэтому доступно только знатным семьям, владельцам дворцов, аристократии. В XVI веке на простынях и наволочках стали вышивать имена хозяев. Постельное бельё стали шить к величественным событиям, а вышивали на нём даты приуроченные к праздникам. Такие простыни были очень ценными, так как шили их в одном экземпляре. В XVII веке Голландия диктовала моду на шелковые и льняное бельё. Саксония опередила её в XVIII веке. В эти времена постель стелили не так как в современном времени. Волосяные матрацы застилали несколькими простынями, разной плотности. Так как пододеяльники появились только в XX веке, одеяла так же застилали простынями. Среднему классу постельные принадлежности стали доступны только в XVIII веке. Домашний текстиль все так же оставался белоснежным, но уже с кружевами. Мастерицы монастырей шили невероятной красоты кружевное бельё для богатых домов. Даже Петр Великий вызвал фламандских монахинь, что бы те обучили русских сироток своему искусству. В Орловской губернии стали шить невероятные кружевные батистовые и кисейные пологи, которые отправляли в Турцию и Англию.
XHA2gQb5 / 20 Січень 2014
I'm <a href="http://ucleixebdzg.com">shceokd</a> that I found this info so easily.
w2mtFsI7DIiS / 19 Січень 2014
How neat! Is it really this simlpe? You make it look easy.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Чим більше варіантів, тим імовірніше, що виходу немає.

Олексій ДОМНИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми