Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Особовий склад Центру військ берегової оборони ВМС Збройних Сил України в степовому Криму визволив із сніжного полону понад 50 одиниць автотранспорту

Сьогодні, 8 лютого, особовим складом Центру військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України на автошляху «Сімферополь - Армянськ» із сніжного полону вивільнено 53 вантажних,  легкових автомобіля та автобусів. Роботи безпосередньо на місці подій, в районі населеного пункту Трактове, очолював заступник начальника Центру військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України полковник Сергій Пасічник.

Протягом дня на цій трасі в інтересах потерпаючих лихо водіїв працював виділений зі складу Військ берегової оборони автозаправник пального. 

Крім того, 6 флотських вантажівок підвищеної прохідності задіяні з метою доставки ремонтних бригад «Крименерго» до місць пошкодження електромереж.

Військові моряки працюють у тісній взаємодії з силами МНС України, місцевими органами влади.

Станом на 16 годину дня роботи на трасі Сімферополь - Армянськ продовжувалися. Як планується, по їх завершенні сили будуть направлені на ділянку автошляху «Сімферополь - Джанкой», де, за даними  МНС України також вкрай потрібна допомога українських військових моряків.
 
У складі розгорнутого при Раді міністрів Автономної республіки Крим  штабу з ліквідації надзвичайної ситуації діють представники Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Ігор Матус і полковник Олег Крижановський. В першій половині дня в роботі штабу безпосередньо у Сімферополі приймав участь командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов. Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов, під керівництвом якого відбувалася нарада, подякував українським морякам за своєчасну допомогу.
 
Як повідомлялося, Військово-Морські Сили Збройних Сил України цієї ночі прийшли на допомогу людям і техніці, що потрапили в сніжний затор в степовому Криму.

7 лютого до командувача ВМС ЗС України адмірала Віктора Максимова з проханням про надання допомоги в розчистці доріг, доставці пального, визволенні із сніжного полону автомобілів звернулися  представники керівництва Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Особливо складна дорожня ситуація склалася на ділянці між населеними пунктами Гвардійське і Трактове, де, за даними Головного управління МНС у АРК, у снігову пастку  потрапила велика кількість автомобілів. За рішенням керівника виду Збройних Сил України, в готовність були приведені підрозділи Військ берегової оборони і частин оперативного забезпечення. На командному центрі флоту і в Центрі ВБО розгорнуті оперативні групи.

О 23.10 вівторка командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов віддав наказ відправити в район потерпання лиха визначені сили, і вже о 23.25 два бронетранспортери БТР-80 і два автомобіля КрАЗ-2362 вирушили до місця стихійного лиха. З метою  обігріву людей моряки взяли с собою ковдри, термоси з гарячим чаєм.

Практично всю ніч КрАЗи Центру ВБО пробивали дорогу, накатували колію, разом з БТР-80 надавали допомогу в буксируванні автомобілів. КрАЗи, так само як і заправщики пального, продовжували надавати допомогу і протягом дня.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.

Переглянули: 1460 раз(а), газета / Опублікована : 08 Лют. 2012
Kelispub / 21 Лютий 2017
Здравствуйте, хочу купить <a href=http://fabrikaspartak.ru/postelnoe-bele/>постельное белье евро сатин</a> - посоветуйте пжлста где купить? Кстати вот еще небольшая статья о том, как появилось потсельное белье). Первые сведения о постельном белье были найдены в документах древнеримских историков. Римская империя, которая известна своим вниманием к изяществу, не могла оставить без всего этого свои ложа. Стало известно, что в 4 веке до н. Э. Римляне использовали матрацы, которые набивали заячьей шерстью, застилали их шёлковыми простынями на каждый день, а для любовных утех использовали вышитые цветами льняные простыни. К сожалению, больше до XV столетия в истории нет ни одного упоминания о постельном белье. Только в эпоху Возрождения, в Европе, в знатных домах стали застилать кровати белоснежными простынями с пестрыми вышивками с разнообразными сюжетными линиями. В Италии, в эпоху Ренессанса, стали популярны чисто белые спальные принадлежности, а также белые полотенца, скатерти, салфетки. Спальное бельё было невероятной роскошью, поэтому доступно только знатным семьям, владельцам дворцов, аристократии. В XVI веке на простынях и наволочках стали вышивать имена хозяев. Постельное бельё стали шить к величественным событиям, а вышивали на нём даты приуроченные к праздникам. Такие простыни были очень ценными, так как шили их в одном экземпляре. В XVII веке Голландия диктовала моду на шелковые и льняное бельё. Саксония опередила её в XVIII веке. В эти времена постель стелили не так как в современном времени. Волосяные матрацы застилали несколькими простынями, разной плотности. Так как пододеяльники появились только в XX веке, одеяла так же застилали простынями. Среднему классу постельные принадлежности стали доступны только в XVIII веке. Домашний текстиль все так же оставался белоснежным, но уже с кружевами. Мастерицы монастырей шили невероятной красоты кружевное бельё для богатых домов. Даже Петр Великий вызвал фламандских монахинь, что бы те обучили русских сироток своему искусству. В Орловской губернии стали шить невероятные кружевные батистовые и кисейные пологи, которые отправляли в Турцию и Англию.
XHA2gQb5 / 20 Січень 2014
I'm <a href="http://ucleixebdzg.com">shceokd</a> that I found this info so easily.
w2mtFsI7DIiS / 19 Січень 2014
How neat! Is it really this simlpe? You make it look easy.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Чи не тому підвищують ціни, що можновладцям не вистачає грошей на банкети?

Юрій РИБНИКОВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми