Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Порти Севастополя і Одеси у період з 26 січня по 1 лютого з неофіційними візитами відвідає корабель ВМС США «Vella Gulf»

У відповідності до переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України на січень-лютий 2012 року, в період з 26 січня по 1 лютого порти Севастополя і Одеси з неофіційними візитами відвідає корабель ВМС США «Vella Gulf». Програмою візиту заплановані протокольні зустрічі командира американського корабля та супроводжуючих осіб у Командуванні Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Севастопольській міській державній адміністрації, командуванні Західної військово-морської бази українських ВМС, Одеській обласній державній адміністрації, а також з міським головою Одеси.
Як очікується, під час перебування корабля ВМС США у Севастополі українськими і американськими моряками на кораблях «Vella Gulf» і «Гетьман Сагайдачний», а також в Центрі пошукових і аварійно-рятувальних робіт ВМС ЗС України буде проведено низку спільних тактичних занять і тренувань, спрямованих на подальшу підготовку екіпажів до протидії піратству на морі.
Зокрема, заплановані спільні навчання з морської тактики, тренування та заняття по зв'язку, практичні тренування екіпажу американського корабля та представників ВМС ЗС України з питань використання обладнання  боротьби за живучість. Крім того, як очікується, відбудеться обмін досвідом медичного забезпечення, досвідом щодо організації фізичної підготовки на кораблях ВМС ЗС України та ВМС США, у тому числі організації фізичної підготовки під час одиночного плавання корабля. Планується також проведення спільних тренувань в морі із залученням кораблів та авіації ВМС ЗС України.
Програма візиту передбачає також проведення брифінгу для головних старшин ВМС ЗС України на борту корабля ВМС США «Vella Gulf», відвідування американського корабля курсантами Військово-морського коледжу старшинського складу Академії ВМС  ім. П.С.Нахімова, ліцеїстами Військово-морського ліцею. Як очікується, в окремі дні «Vella Gulf» з екскурсіями матимуть змогу відвідати і мешканці і гості Севастополя.
Очікується також, що американські моряки здійснять ряд гуманітарних проектів, ознайомляться з визначними історичними місцями Севастополя і Одеси.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України.
press@navy.mil.gov.ua

Переглянули: 1318 раз(а), газета / Опублікована : 25 Січ. 2012
tba3QYxCK / 18 Січень 2014
HHIS I should have thuhogt of that!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Хто ж зізнається, що його дурний піп хрестив?

Олексій КАРАТЄЄВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми