Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Відпрацьовуючи план бойової підготовки, екіпаж ракетного корвета "Придніпров'я", де командиром капітан 3 рангу Михайло Кривко, виконав завдання показового корабельного бойового навчання з боротьби за живучість під час стоянки в базі.
 Цей захід проходив під керівництвом начальника штабу бригади надводних кораблів капітана 2 рангу Олега Титова.
 Відповідно до "сюжету" навчання внаслідок загоряння кондиціонера по лівому борту корабля в приладовому відсіку було виявлено пожежу. Командир корабля оголосив навчально-бойову тривогу. Це не стало несподіванкою для екіпажу, який грамотно почав займати свої "штатні" місця та розгортати на баку необхідне аварійно-рятувальне майно. За лічені хвилини з'явилися розвідники аварійної партії, одягнуті у спеціальні захисні костюми, які спустились у "кризове" приміщення для проведення попередньої розвідки. Як грім серед ясного неба з головного командного пункту пролунала ввідна, яка оповістила, що один із розвідників зазнав "пошкодження". Це не було проблемою для екіпажу, адже добре підготовленого важко захопити зненацька. Мить - і "постраждалого" вже доставили у санітарний пункт, де йому надали першу медичну допомогу. Командир корабля капітан 3 рангу Михайло Кривко негайно прийняв рішення щодо гасіння умовної пожежі. У цей час аварійна партія визначила тактику своїх дій у боротьбі за живучість. Гасіння вогню здійснювалось за допомогою станції системи рідинного пожежогасіння ЖС-52. Вдала та грамотна робота членів аварійної партії під керівництвом старшого боцмана корабля мічмана Володимира Куликовича принесла бажані результати - умовну пожежу ліквідовано. Після повторної розвідки аварійного приміщення було вжито заходів для вивітрювання з нього чадного диму.
 - Головним моментом у відпрацюванні цього корабельного навчання є адекватність та відмінна реакція особового складу під час екстреної ситуації, - відмітив командир аварійної партії мічман Володимир Куликович. - Практичні навички удосконалюються кожного дня, незалежно чи це в морі, чи біля причальної стінки.
 За словами командира корабля капітана 3 рангу Михайла Кривка, подібні навчання з боротьби за живучість проводяться на кораблі щомісяця.
 - Окрема та досить прискіплива увага приділяється підготовці аварійних партій. Для цього тренування проводяться не лише на кораблі, а й на базі навчально-тренувального комплексу Академії ВМС імені П.С. Нахімова. Для корабля, що входить до складу Об'єднаних сил швидкого реагування, такі навчання мають велике значення, - підкреслив командир корвета.
 За словами капітана 3 рангу Михайла Кривка, незабаром на екіпаж чекають не менш важливі завдання. Попереду - відпрацювання першого курсового завдання, після здачі якого екіпаж має повне право готуватися до складання наступного курсового завдання, що стане заліком, а головне - допуском до керування кораблем під час самостійного плавання та виконання завдань за призначенням у морі.

Віталій ПАНЧИШИН, "Флот України"

Переглянули: 1284 раз(а), газета / Опублікована : 21 Січ. 2012
G8tbtuepY0E / 20 Січень 2014
Play <a href="http://kwcdzkjvd.com">intmfoarive</a> for me, Mr. internet writer.
8lsTRrtzg4 / 20 Січень 2014
Grazi for mainkg it nice and EZ.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Нема коли подумати, куди ми йдемо? Треба йти вперед!

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми