Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Відпрацьовуючи план бойової підготовки, екіпаж ракетного корвета "Придніпров'я", де командиром капітан 3 рангу Михайло Кривко, виконав завдання показового корабельного бойового навчання з боротьби за живучість під час стоянки в базі.
 Цей захід проходив під керівництвом начальника штабу бригади надводних кораблів капітана 2 рангу Олега Титова.
 Відповідно до "сюжету" навчання внаслідок загоряння кондиціонера по лівому борту корабля в приладовому відсіку було виявлено пожежу. Командир корабля оголосив навчально-бойову тривогу. Це не стало несподіванкою для екіпажу, який грамотно почав займати свої "штатні" місця та розгортати на баку необхідне аварійно-рятувальне майно. За лічені хвилини з'явилися розвідники аварійної партії, одягнуті у спеціальні захисні костюми, які спустились у "кризове" приміщення для проведення попередньої розвідки. Як грім серед ясного неба з головного командного пункту пролунала ввідна, яка оповістила, що один із розвідників зазнав "пошкодження". Це не було проблемою для екіпажу, адже добре підготовленого важко захопити зненацька. Мить - і "постраждалого" вже доставили у санітарний пункт, де йому надали першу медичну допомогу. Командир корабля капітан 3 рангу Михайло Кривко негайно прийняв рішення щодо гасіння умовної пожежі. У цей час аварійна партія визначила тактику своїх дій у боротьбі за живучість. Гасіння вогню здійснювалось за допомогою станції системи рідинного пожежогасіння ЖС-52. Вдала та грамотна робота членів аварійної партії під керівництвом старшого боцмана корабля мічмана Володимира Куликовича принесла бажані результати - умовну пожежу ліквідовано. Після повторної розвідки аварійного приміщення було вжито заходів для вивітрювання з нього чадного диму.
 - Головним моментом у відпрацюванні цього корабельного навчання є адекватність та відмінна реакція особового складу під час екстреної ситуації, - відмітив командир аварійної партії мічман Володимир Куликович. - Практичні навички удосконалюються кожного дня, незалежно чи це в морі, чи біля причальної стінки.
 За словами командира корабля капітана 3 рангу Михайла Кривка, подібні навчання з боротьби за живучість проводяться на кораблі щомісяця.
 - Окрема та досить прискіплива увага приділяється підготовці аварійних партій. Для цього тренування проводяться не лише на кораблі, а й на базі навчально-тренувального комплексу Академії ВМС імені П.С. Нахімова. Для корабля, що входить до складу Об'єднаних сил швидкого реагування, такі навчання мають велике значення, - підкреслив командир корвета.
 За словами капітана 3 рангу Михайла Кривка, незабаром на екіпаж чекають не менш важливі завдання. Попереду - відпрацювання першого курсового завдання, після здачі якого екіпаж має повне право готуватися до складання наступного курсового завдання, що стане заліком, а головне - допуском до керування кораблем під час самостійного плавання та виконання завдань за призначенням у морі.

Віталій ПАНЧИШИН, "Флот України"

Переглянули: 1034 раз(а), газета / Опублікована : 21 Січ. 2012
G8tbtuepY0E / 20 Січень 2014
Play <a href="http://kwcdzkjvd.com">intmfoarive</a> for me, Mr. internet writer.
8lsTRrtzg4 / 20 Січень 2014
Grazi for mainkg it nice and EZ.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Яка різниця: йти до Європи чи не йти, якщо все одно далі своїх напівзруйнованих свинарників нам не піти?

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми