Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

 Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ, "Флот України"

 Якось я пропустив присвоєння звання "Найемоційніший ведучий у місті" журналісту Руслану Єрмакову. Принаймні, так про нього в новинах повідомив його рідний проросійський ресурс "Форпост". А наміри ці були досить скромні - провінціали замахнулись на славу передачі "Прожекторперісхілтон". Як це могло відбутись без багатолітнього досвіду шоуменів, було незрозуміло.
 Отже, я витратив 50 хвилин свого дорогоцінного часу на перегляд нової програми на Севастопольській РДТРК під заманливою назвою "Пресс-Среда". Як погрожував ще й не новоспечений ведучий, передача (не дай Боже!) у такому форматі виходитиме по середах.
 На жаль, мої підозри справдились. На екрані державного телебачення глядачі спостерігали таку саму нудоту, як і під час монологів місцевих політиків і чиновників. Учасники безперешкодно рекламували власні місця роботи і власні політичні уподобання. Довелось слухати рясні й безперестанні монотонні цитати, які вони читали з аркушів, неприкриті компліменти представникам влади, відволікатись на рухомий рядок, який "давив" глядачів регаліями учасників розлогої розмови ні про що, на жахливої якості картинку з червоними плямами одягу учасників - і це ще не все, що викликало відразу глядачів, які висловили свої думки ще й під інформацією про дебют Р. Єрмакова в червоній сорочці з підтяжками на Севастопольському телебаченні, темперамент якого зовсім не сприяв ні заявленому темпу, ні обіцяним веселощам.
 Проговорені теми - партійної парасольки над Дідом Морозом, тролейбусів та бази відпочинку в Батилімані, закону про Севастополь, обіцянок влади - виявились слабко висвітленими і логічно незавершеними. Нічого не було сказано нового, що невідоме було б читачам газет, глядачам чи користувачам Інтернету. "Ми не забудемо обіцянок" - єдиний меседж, який запам'ятався з передачі.
 Очевидно, що подібні "Гайд-Парки" в часи суцільних монологів політиків чи начебто дискусій з вельми сервільними і запопадливими журналістами необхідні на сучасному місцевому ТБ, але показ цих недопередач за державний кошт є сумнівною ініціативою - адже представлені учасники не є фахівцями в телебаченні (за виключенням Л. Сомова), не є відомими шоуменами, не розуміються на принципах телебачення. Мабуть, треба таки спочатку вивчитись професії телевізійника чи шоумена, а потім уже називати себе "найемоційнішим ведучим у місті". Та й хіба по-брежнєвськи читати перед телекамерою - це модно й сучасно?
 До речі, наступного дня в цей же час у передачі "По существу" відбулось справді жваве обговорення важливих тем сьогодення міста. Глядачів до екранів було просто-таки "приковано", відбулись дзвінки в студію. Можливо, причиною цього була участь громадської активістки Маргарити Литвиненко, але ролі досвідченого телевізійного ведучого Миколи Скребця применшувати не можна.
 "Досі не вірю, що такий формат можливий для нашого телебачення", - повідомляв в анонсі передачі Єрмаков.
 Добре, коли ту передачу переглянув генеральний директор СРДТРК Сергій Норманський. Можливо, він зробить правильні висновки після такого доволі глевкого млинця грудкою, і ця віра втілиться.

Переглянули: 1267 раз(а), газета / Опублікована : 18 Січ. 2012
3gEt4g57 / 21 Січень 2014
BS low - <a href="http://aqibwu.com">rattlnaoiiy</a> high! Really good answer!
MGIcqyt0z / 20 Січень 2014
Thanky Thanky for all this good infmioatron!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Слідство інколи постійно продовжують, щоб його ніколи не закінчити.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми