Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Севастопольська міліція на сторожі агітаційних матеріалів Партії регіонів?

Володимир Притула

 12.01.2012
У Севастополі правоохоронці переслідують студента за те, що він прибрав агітаційний матеріал Партії регіонів з міської новорічної ялинки. Севастополець Максим Кицюк був затриманий міліцією пізно ввечері 2 січня, коли він на центральному майдані міста зняв агітаційну біло-синю парасолю з написами «Янукович - наш Президент-2010» і «Партія регіонів». Тепер він чекає рішення правоохоронців, за якою статтею буде притягнутий до відповідальності. Водночас він і сам збирається скаржитися до прокуратури, оскільки дії міліціонерів вважає неправомірними.
 
 Активіст низки правозахисних організацій Максим Кицюк пізнім січневим вечором разом з друзями гуляв центром свого рідного міста і помітив на міській новорічній ялинці макет Діда Мороза з парасолькою із політичною агітацією Партії регіонів. За його словами, кілька днів тому він загубив подібну.
 
 Вважаючи, що партійній символіці не місце на муніципальній ялинці, він «акуратно відсунув огорожу, зняв парасолю і знову поставив огорожу на місце». Максим Кицюк розповів, що встиг зробити лише кілька кроків, як його повалили на землю два міліціонери.
 
 Вони викрутили йому руки, відібрали парасолю і, посадивши в автомобіль патрульно-постової служби, доставили у Ленінський райвідділ міліції. Максим Кицюк каже, що протокол затримання правоохоронці не склали, заявивши, що він добровільно прийшов до відділку.
 
 Оскільки Кицюк вважає, що правоохоронці діяли неправомірно, він збирається звертатися до прокуратури: «Я не вважаю, що на міській муніципальній ялинці дітям буде нормальним явищем бачити партійну агітацію. Мене цікавить, на якій підставі мене затримали, на якій підставі так довго розглядають всі матеріали цієї справи, хоча жодного складу злочину у своїх діях я не бачу».
 
Міліція: розслідування ще триває
 
 У відділі зв'язків з громадськістю Севастопольського міського управління МВС України стверджують, що дії міліціонерів були законними і що скарг від Максима Кицюка на них не надходило. Там також повідомили, що правоохоронці ще проводять перевірку за цим фактом і чекають відповіді з міськдержадміністрації, чи не є згадана парасолька муніципальним майном.
 
 Разом з тим представник Ленінського райвідділу міліції майор Юрій Кашпур пояснив, що «існує інформація, що ця парасоля належить одному з представників однієї з партій у Севастополі, який повісив її на Діда Мороза, щоб він під час дощу не намок».
 
 Водночас ні у відділі зв'язків з громадськістю міськуправління, ні у Ленінському райвідділі не відповіли, чи перевірятиметься правомірність розміщення партійної агітації на муніципальній ялинці. Максим Кицюк каже, що проситиме у прокуратури перевірити і це.
 
 Поки що самому Максимові Кицюку загрожує відповідальність за дрібне хуліганство або ж викрадення чужого майна.

 

Переглянули: 1284 раз(а), газета / Опублікована : 12 Січ. 2012
ZVbUziqTzUQ5 / 19 Січень 2014
I have been so <a href="http://rkpwdwimqnz.com">beeledirwd</a> in the past but now it all makes sense!
uAdBJMpAlhQZ / 19 Січень 2014
That's a cunning answer to a chngelnliag question
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Платять за міцні напої, а розплачуються за слабкість до них.

Юрій РИБНИКОВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми