Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

«Круглий стіл» з питань відновлення військового судноремонту відбувся у командуванні Військово-Морських Сил Збройних Сил України. У нараді, що проходила під головуванням командувача українських ВМС адмірала Віктора Максимова, взяли участь керівники провідних суднобудівних і судноремонтних підприємств України.
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Віктор Максимов у вступному слові наголосив, що перехід від планової до ринкової економіки для підприємств суднобудівної і судноремонтної галузі пройшов хворобливо, викликав критично небезпечне скорочення науково-виробничого потенціалу, що об'єктивно не могло не позначитися на військовому судноремонті. Проте, як зазначив адмірал, аналізуючи результати роботи галузі за останні роки, можна зробити висновок, що не все втрачено, суднобудування і судноремонт зберегли здатність до оновлення накопиченого виробничого, науково-технічного і кадрового потенціалу, є підприємства і організації, спроможні забезпечувати реалізацію повного життєвого циклу суден і кораблів (розробку технологій, проектування, виробництво, випробовування тощо).


- Сьогодні Військово-Морські Сили України як ніколи зацікавлені в виробничих потужностях і інтелектуальному потенціалі очолюваних вами підприємств. В нових економічних умовах керівництво і держави і оборонного відомства приділяє великої уваги питанням судноремонту. Тільки цього року український флот здійснив 6 докових ремонтів кораблів, не кажучи про інші види ремонтів. І якщо минулого року ми проводили окремі ремонти, ремонти вузлів і механізмів, то поточного року здійснюється комплексна робота, ми змінюємо стратегічні підходи до ремонту кораблів - від підтримання до повного відновлення їх бойового потенціалу, і на цьому шляху нам вкрай необхідна плідна співпраця, - зазначив адмірал Віктор Максимов, звертаючись до керівників підприємств.
Керівник виду Збройних Сил при цьому наголосив, що останнім часом у даній роботі виник певний збій, причому, як сказав командувач, кошти на ремонт у військового відомства є, а власне виконання ремонту, на жаль, знаходиться не на бажаному рівні. Командувач додав, що йому відомі сьогоднішні проблеми судноремонтних підприємств, тим не менше, він запросив учасників «круглого столу» до активного колективного обговорення питань, які потрібно вирішити для підняття військового судноремонту на новий якісний рівень.
Учасники «круглого столу» дійшли висновку, що подібний захід був дуже необхідним і корисним. Директори провідних суднобудівних і судноремонтних підприємств підтвердили свою готовність брати участь у конкурсах, працювати спільно з флотом задля відновлення спроможності забезпечувати життєвий цикл кораблів і суден, спільними зусиллями відновити військовий сегмент у судноремонтній галузі України.
Вирішено утворити спільну робочу групу під керівництвом представника командування ВМС. Протягом місяця ця робоча група має систематизувати проблемні питання і запропонувати шляхи їх вирішення. За місяць, як планується, пройде ще один подібний «круглий стіл», з метою заслуховування напрацювань робочої групи, визначення, що саме сторонам потрібно зробити для просування вперед, у тому числі пропозицій щодо внесення змін в законодавстві тощо.
Командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов подякував учасникам «круглого столу» за активну роботу і небайдужість до питання відновлення військового судноремонту.

Начальник прес-центру - прес-секретар
Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олег Чубук.

Переглянули: 1624 раз(а), газета / Опублікована : 23 Лист. 2011
WNvWrMF3t / 20 Січень 2014
Dag nabbit good stuff you <a href="http://ynydeup.com">whsepprsnapperi!</a>
PDj9AkdP1z / 19 Січень 2014
Please teach the rest of these internet hoalgions how to write and research!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Вітер у голові перешкоджав дійти до мети.

Михайло КОСТІВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми