Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Премію імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджено науково-популярній книзі Мирослава Мамчака «Тарас Шевченко і флот». Таке рішення було прийняте на засіданні Комітету з премії імені В'ячеслава Чорновола 20 жовтня, повідомляє Державний комітет телебачення і радіомовлення.

Книга заслуженого журналіста України, екс-головного редактора ТРК «Бриз» українського флоту Мирослава Мамчака є першим в Україні комплексним журналістським дослідженням маловідомої сторінки біографії Тараса Шевченка під час його дворічної служби на засланні у складі Аральської морської експедиції. Разом з тим, праця висвітлює також морську тематику в художній і мистецькій творчості Кобзаря.

Лауреат премії отримає грошову винагороду у розмірі 5 тисяч гривень.

Загалом на здобуття премії в Держкомтелерадіо надійшло 79 творчих робіт, серед них - публікації в друкованих ЗМІ, теле- та радіороботи. Твори подали 27 авторів з 10 регіонів України.

Розгляд поданих робіт здійснював Комітет з премії імені В'ячеслава Чорновола, який очолює голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович. До складу Комітету також входять представники Міністерства культури і туризму, Національної спілки журналістів, громадської організації «Всеукраїнський благодійний фонд "Журналістська ініціатива"».

Нагадаємо, що премія імені В'ячеслава Чорновола започаткована постановою уряду від 27 червня 2003 року і присуджується щорічно, починаючи з 2004 року.

На здобуття цієї відзнаки приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років.

http://www.telekritika.ua/news/2011-10-20/66599

Переглянули: 1260 раз(а), газета / Опублікована : 20 Жов. 2011
pPstJCYB2P / 20 Січень 2014
I <a href="http://ezdweui.com">reokcn</a> you are quite dead on with that.
MIveFMzAu / 20 Січень 2014
It's a relief to find sonmeoe who can explain things so well
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Коли рани у раба заживають, він плаче за минулим.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми