Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Красиві черевички, вишиванка від полтавської майстрині, червоні ягідки з листям калини та червона стрічка у зачісці молодої, вишиванка білим по білому у нареченого, - такими урочисто зустріли і провели весільну церемонію працівники Севастопольського РАГСу Ленінського районного відділу юстиції Аліну Матвійчук та Максима Майорова. До такої нової для міста традиції - проведення державною мовою обряду, яку започатковано і, сподіваємось, буде продовжено, працівники РАГСу віднеслись дуже сумлінно, навіть проводили додаткові консультації з колегами із Західної України.

Максим познайомився з майбутньою дружиною Аліною в столиці нашої Батьківщини під час навчання в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова - провідному педагогічному університеті України. Далі освітні шляхи молодих людей розійшлись - він отримав вищу освіту з політичних наук в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" і нині працює за фахом. Аліна закінчила педагогічний університет та вступила в аспірантуру і зараз працює над дисертацією.

Максим Майоров походить з міста Рівне, до Севастополя переїхав з батьками в кінці 90-х років, рік вчився в школі №38, але з 8-го по 11-й класи навчався вже в школі №8, яка має українські класи. Аліна Матвійчук народилася в місті Ізяславі, що на Хмельниччині, жила на Полтавщині. І ось їх поєднав і Київ, і Севастополь. Увесь наш край для молодят є рідним. Їхнє урочисте вбрання було виготовлене славетною майстринею з Полтавщини Тетяною Черненко з рівненського льону. Відповідно до знаменитої полтавської традиції, одяг молодят був вишитий білим по білому.

"Можливо, це не стільки ексклюзивне рішення, а духовне продовження, очевидно, в них закладена в генах повага до традицій і культурних надбань народу", - каже мати нареченої Ніла Матвійчук.

"Буде кохання - буде щастя, каже мати Максима Світлана Майорова, - а щастя - це коли і діти в сім'ї є, і коли добробут у хаті...".

На весільну церемонію окрім рідних і близьких (дехто з них теж був у вишиванках) прибула з німецького Мюнхенa подруга нареченої Наталя Чуб: "Така подія буває раз в житті". Вона побажала пронести цю любов, яку їм Бог дарував, через усе життя.

Ведуча церемонії Анастасія Лук'янова, до того вже причарувавши молодят і гостей виразною і бездоганною мовою, словами "Перед Богом та людьми, перед законами нашої держави" оголосила їх чоловіком і дружиною.
 
Як і годиться, молодих посипали на щастя житом, а після завершення урочистої частини Аліна почастувала всіх гостей смачними вергунами власного приготування.
 
"Все сталось не так як гадалось, а навіть значно краще", - задоволено сказав Максим.


 

Кажуть, що незабаром відбудеться наступний весільний обряд українською мовою в Севастополі...
 
Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ
 Фото Сергія ОДАРЧЕНКА

Переглянули: 3141 раз(а), газета серпень 2011 / Рубрика: Душі криниця / Опублікована : 17 Сер. 2011
Люба / 17 Вересень 2011
Дуже гарна пара! щастя і любові )))))
Станіслав Київ / 20 Серпень 2011
Щирі привітання молодятам! І повага до збереження власної ідентичності. Завжди є вибір! Севастополь - не тільки "город слави русского флота!"
Богдан МОРОЗ / 19 Серпень 2011
Сьогдні 19 серпня і до 21 серпня 2011 року Максим Майоров бере участь у роботі ВСЕСВІТНЬОГО ФОРУМУ УКРАЇНЦІВ в м. Києві, делегований від громадської організації КОНГРЕС УКРАЇНЦІВ СЕВАСТОПОЛЯ.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Право бути обраним має кожен, реалізувати його мають можливість лише ті, що накрали мільйони.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми