Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Красиві черевички, вишиванка від полтавської майстрині, червоні ягідки з листям калини та червона стрічка у зачісці молодої, вишиванка білим по білому у нареченого, - такими урочисто зустріли і провели весільну церемонію працівники Севастопольського РАГСу Ленінського районного відділу юстиції Аліну Матвійчук та Максима Майорова. До такої нової для міста традиції - проведення державною мовою обряду, яку започатковано і, сподіваємось, буде продовжено, працівники РАГСу віднеслись дуже сумлінно, навіть проводили додаткові консультації з колегами із Західної України.

Максим познайомився з майбутньою дружиною Аліною в столиці нашої Батьківщини під час навчання в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова - провідному педагогічному університеті України. Далі освітні шляхи молодих людей розійшлись - він отримав вищу освіту з політичних наук в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" і нині працює за фахом. Аліна закінчила педагогічний університет та вступила в аспірантуру і зараз працює над дисертацією.

Максим Майоров походить з міста Рівне, до Севастополя переїхав з батьками в кінці 90-х років, рік вчився в школі №38, але з 8-го по 11-й класи навчався вже в школі №8, яка має українські класи. Аліна Матвійчук народилася в місті Ізяславі, що на Хмельниччині, жила на Полтавщині. І ось їх поєднав і Київ, і Севастополь. Увесь наш край для молодят є рідним. Їхнє урочисте вбрання було виготовлене славетною майстринею з Полтавщини Тетяною Черненко з рівненського льону. Відповідно до знаменитої полтавської традиції, одяг молодят був вишитий білим по білому.

"Можливо, це не стільки ексклюзивне рішення, а духовне продовження, очевидно, в них закладена в генах повага до традицій і культурних надбань народу", - каже мати нареченої Ніла Матвійчук.

"Буде кохання - буде щастя, каже мати Максима Світлана Майорова, - а щастя - це коли і діти в сім'ї є, і коли добробут у хаті...".

На весільну церемонію окрім рідних і близьких (дехто з них теж був у вишиванках) прибула з німецького Мюнхенa подруга нареченої Наталя Чуб: "Така подія буває раз в житті". Вона побажала пронести цю любов, яку їм Бог дарував, через усе життя.

Ведуча церемонії Анастасія Лук'янова, до того вже причарувавши молодят і гостей виразною і бездоганною мовою, словами "Перед Богом та людьми, перед законами нашої держави" оголосила їх чоловіком і дружиною.
 
Як і годиться, молодих посипали на щастя житом, а після завершення урочистої частини Аліна почастувала всіх гостей смачними вергунами власного приготування.
 
"Все сталось не так як гадалось, а навіть значно краще", - задоволено сказав Максим.


 

Кажуть, що незабаром відбудеться наступний весільний обряд українською мовою в Севастополі...
 
Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ
 Фото Сергія ОДАРЧЕНКА

Переглянули: 4003 раз(а), газета серпень 2011 / Рубрика: Душі криниця / Опублікована : 17 Сер. 2011
Люба / 17 Вересень 2011
Дуже гарна пара! щастя і любові )))))
Станіслав Київ / 20 Серпень 2011
Щирі привітання молодятам! І повага до збереження власної ідентичності. Завжди є вибір! Севастополь - не тільки "город слави русского флота!"
Богдан МОРОЗ / 19 Серпень 2011
Сьогдні 19 серпня і до 21 серпня 2011 року Максим Майоров бере участь у роботі ВСЕСВІТНЬОГО ФОРУМУ УКРАЇНЦІВ в м. Києві, делегований від громадської організації КОНГРЕС УКРАЇНЦІВ СЕВАСТОПОЛЯ.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Такий ми уже народ: з усякого табу можемо зробити шоу.

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми